YG Logistics - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Email
th: อีเมล

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Address
th: ที่อยู่

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Close
th: ปิด

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
