YG Logistics - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Image
ug: سۈرەت

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Close
ug: يېپىش

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
