YG Logistics - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Image
uk: Зображення

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Address
uk: Адреса

en: Banner
uk: Банер

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Close
uk: Закрити

en: Slider
uk: Повзунок

en: Twitter
uk: Твітер

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Contact Info
uk: Відомості про контакт
