YG Logistics - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Image
vi: Ảnh

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Close
vi: Đóng

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
