YG Magazine - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Categories
da: Kategorier

en: Email
da: E-mail

en: Header
da: Overskrift

en: Primary Menu
da: Primær menu
