YG Magazine - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki
