YG Magazine - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Categories
gl: Categorías

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Header
gl: Encabezado

en: Slider
gl: Deslizador
