YG Magazine - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Categories
he: קטגוריות

en: Email
he: דוא"ל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Twitter
he: טוויטר

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי
