YG Magazine - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Header
km: បឋម​កថា
