YG Magazine - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Entertainment
kn: ಮನರಂಜನೆ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
