YG Magazine - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Header
ku: بەشی سەرەوە
