YG Magazine - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Header
nn: Topptekst

en: Right Sidebar
nn: Høgre sidestolpe

en: Left Sidebar
nn: Venstre sidestolpe
