YG Magazine - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Email
tr: E-posta

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun
