YG Magazine - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Header
ug: بەت بېشى
