YG Magazine - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Categories
de: Kategorien

en: Email
de: E-Mail

en: Header
de: Kopfzeile

en: Right Sidebar
de: Seitenleiste rechts

en: Left Sidebar
de: Seitenleiste links

en: Entertainment
de: Unterhaltung

en: Primary Menu
de: Hauptmenü

en: Social Links
de: Social-Media-Links

en: Pinterest url
de: Pinterest-URL

en: Footer Section
de: Fußzeilenabschnitt

en: Please enter your facebook url
de: Bitte die gewünschte Facebook-URL eingeben

en: Please enter your twitter url
de: Bitte die gewünschte Twitter-URL eingeben

en: Please enter your Instagram url
de: Bitte die gewünschte Instagram-URL eingeben

en: Please enter your pinterest url
de: Bitte geben Sie Ihre Pinterest-URL ein
