YG Magazine - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Header
eo: Kaplinio
