YG Magazine - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Categories
id: Kategori

en: Right Sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Left Sidebar
id: Bilah Sisi Kiri
