YG Magazine - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Email
ja: メール

en: Header
ja: ヘッダー

en: Instagram
ja: インスタグラム
