YG Magazine - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Categories
kk: Категория

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Twitter
kk: Твиттер
