YG Magazine - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Email
ne: ईमेल

en: Header
ne: हेडर

en: Entertainment
ne: मनोरञ्जन

en: Social Links
ne: सामाजिक लिङ्कहरू
