YG Magazine - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Categories
nl: Categorieën

en: Email
nl: E-mail

en: Header
nl: Kop

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Social Links
nl: Sociale links

en: Copyrights
nl: Auteursrechten
