YG Magazine - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Categories
pt: Categorias

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Right Sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Left Sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Entertainment
pt: Entretenimento
