YG Magazine - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Categories
uk: Категорії

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Slider
uk: Повзунок

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Entertainment
uk: Розваги

en: Twitter
uk: Твітер
