YG Medical - Healthcare - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Email
bg: Е-поща

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: contact
bg: контакт
