YG Medical - Healthcare - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Email
cs: E-mail

en: Header
cs: Hlavička

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: contact
cs: kontakt

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
