YG Medical - Healthcare - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Content
da: Indhold

en: breadcrumb
da: brødkrumme

en: Email
da: E-mail

en: Header
da: Overskrift

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: contact
da: kontakt

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Primary menu
da: Primære menu
