YG Medical - Healthcare - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: contact
el: επικοινωνία

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Primary menu
el: Κύριο μενού
