YG Medical - Healthcare - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Email
hi: ईमेल

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: webform
hi: वेबफ़ॉर्म

en: contact
hi: संपर्क

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
