YG Medical - Healthcare - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Content
id: Konten

en: webform
id: formulir web

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: contact
id: kontak

en: Primary menu
id: Menu utama
