YG Medical - Healthcare - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Email
lv: E-pasts

en: Header
lv: Galvene

en: map
lv: karte

en: webform
lv: tīmekļa veidlapa

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: contact
lv: kontakts

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
