YG Medical - Healthcare - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Email
nl: E-mail

en: Header
nl: Kop

en: map
nl: kaart

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: webform
nl: formulier

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: facebook
nl: Facebook

en: footer first
nl: eerste footer

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Copyrights
nl: Auteursrechten

en: Primary menu
nl: Primair menu
