YG Medical - Healthcare - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: map
pl: mapa

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: contact
pl: kontakt

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Primary menu
pl: Menu główne
