YG Medical - Healthcare - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Email
tr: E-posta

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: contact
tr: iletişim

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Primary menu
tr: Birincil menü
