YG Medical - Healthcare - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: breadcrumb
eu: Ogia-apurrak

en: Email
eu: Eposta

en: Header
eu: Goiburua

en: contact
eu: kontaktatu

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
