YG Medical - Healthcare - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: breadcrumb
fr: Fil d'ariane

en: Email
fr: Courriel

en: Header
fr: Entête

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Primary menu
fr: Menu principal
