YG Medical - Healthcare - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Header
gl: Encabezado

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: webform
gl: Formulario Web (Webform)

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: contact
gl: contacto

en: Highlighted
gl: Resaltado
