YG Medical - Healthcare - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: breadcrumb
pt: trilha de navegação

en: Header
pt: Cabeçalho

en: map
pt: mapa

en: Theme Settings
pt: Configurações de Tema

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: contact
pt: contato

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Primary menu
pt: Menu primário
