YG Medical - Healthcare - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Email
ro: email

en: Header
ro: Cap

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Primary menu
ro: Meniu principal
