YG Multipurpose - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu
