YG News - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Logo
be: Лагатып

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Highlighted
be: Выдзелены
