YG News - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Logo
ca: Logotip

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ca: Un tema flexible, amb possibilitat de canviar-li el color, amb moltes regions i una disposició responsiva i centrada en mòbil.
