YG News - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar

en: Primary menu
da: Primære menu

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
da: Et fleksibelt tema med mange regioner, nem tilpasning af farver og et responsivt, mobile-first layout.
