YG News - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Go to previous page
de: Zur vorherigen Seite

en: Theme Settings
de: Theme-Einstellungen

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: facebook
de: Facebook

en: Sidebar First
de: Erste Seitenleiste

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: youtube
de: YouTube

en: Sidebar Second
de: Zweite Seitenleiste

en: Footer Menu
de: Fußzeilenmenü

en: Primary menu
de: Hauptmenü

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
de: Ein flexibles, färbbares Theme mit vielen Regionen sowie einem Responsive, Mobile-First Layout.

en: Place this text in the widget spot on your site.
de: Diesen Text im Steuerelementplatz auf der Website platzieren.

en: pintrest
de: Pinterest
