YG News - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Go to previous page
es: Ir a la página anterior

en: Theme Settings
es: Configuración de tema visual

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Sidebar First
es: Primera barra lateral

en: Highlighted
es: Destacado

en: Sidebar Second
es: Segunda barra lateral

en: Primary menu
es: Menú primario

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
es: Un tema flexible, recoloreable con muchas regiones y una vista adaptable adaptada a móviles.
