YG News - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
et: Paindlik muudetava värvigammaga mobiilisõbralik kujundusmall paljude regioonidega.
