YG News - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Logo
gl: Logotipo

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Highlighted
gl: Resaltado
