YG News - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Logo
he: לוגו

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: twitter
he: טוויטר

en: Highlighted
he: מובלט
