YG News - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Logo
lt: Logotipas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
lt: Lanksti mobiliems įrenginiams pritaikyta tema su daug regionų galimybė keisti spalvas.
