YG News - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
