YG News - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Logo
ne: ब्याज

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Footer Logo
ne: फुटर लोगो

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु
